...
Dažniausiai užduodami klausimai
Koks eisim.lt vaidmuo e. deklaracijos pildyme?
Projektas eisim.lt tik padeda užpildyti elektroninę eismo įvykio deklaraciją ir ja pateikia jūsų nurodytų draudimo bendrovių žalų administravimo skyriams. Tolimesnis bendravimas turėtų vykti su atitinkamais draudikais.
Kodėl iš eisim.lt gavau SMS žinutę nors nieko nepildžiau?
Taip gali nutikti tik vienu atveju, kai asmuo pildydamas e. deklaracijos formą suklydo nurodydamas savo ar kito dalyvio telefono numerį. Tokiu atveju jums reikėtų tiesiog šią žinutę ištrinti.
Įvedus asmens ar įmonės kodą gaunu klaidą, kodėl?
Dažnu atveju tai nutinka todėl, kad nurodytas kodas nėra transporto piremonės valdytojo kodas. Vairuotojas, savininkas ir valdytojas yra trys skirtingos sąvokos. VĮ „Regitra“ teikia tik valdytojų duomenis (traktorių neteikia visai).
Ar draudimo kompanija gavo e. deklaraciją?
E. deklaracija yra persiunčiama joje nurodytiems eismo įvykio dalyviams, KASKO draudimo bendrovių bei kaltininko TPVCA draudimo bendrovės žalų administravimo skyriams. Jeigu el. paštu gavote e. deklaraciją, vadinasi ją gavo ir nurodyti draudikai.
Kodėl draudimo bendrovė nemato e. deklaracijos?
Gali būti, kad draudikas dėl techninių nesklandumų nepastebėjo jūsų e. deklaracijos, todėl jums reikia pateikti draudikui turimą e. deklaraciją ir kitus draudiko prašomus duomenis.
Kodėl el. paštu dar negavau e. deklaracijos?
Labai tikėtina, kad tai nutiko todėl, kad jūs ar kitas eismo įvykio dalyvis paskutiniame žingsnyje neinicijavote jos pateikimo draudikui. Kita dažna priežastis - klaidingai nurodytas el. pašto adresas.
Ką reikia daryti gavus e. deklaraciją?
Tolimesnis bendravimas turėtų vykti su kaltininko (TPVCA) ir/ar jūsų KASKO draudimo bendrovėmis.
Ar galima koreguoti e. deklaraciją?
Jeigu e. deklaracija dar nėra pateikta draudikams, vadinasi ji dar nėra suformuota ir ją koreguoti galima pasinaudojant gautomis nuorodomis SMS žinutėse. Kitu atveju jums savarankiškai reikės informuoti visas suinteresuotas puses.